Droidsketchbook. Обираємо параметри корпоративного блокноту
post

Droidsketchbook. Обираємо параметри корпоративного блокноту

Oleksandr Yarmolenko

Останнім часом зростає кількість замовлень на виготовлення корпоративних блокнотів. Враховуючи наш досвід, ми виділили основні етапи, необхідні для створення якісного паперового помічника.  
 

1. Обираємо формат блокноту 

Вся лінійка блокнотів Droidsketchbook відповідає розмірам популярних гаджетів. Всі розміри вказані в дюймах та міліметрах. 

 розміри блокнотів

 

2. Дизайн  

Визначились з форматом блокноту, тепер потрібно визначититсь з макетом.  Згідно побажань збираємо графіку: лого, фото, діаграми, інфографіку. Потім узгоджуємо тексти та адаптуємо макет до обраного формату скетчбука. При підготовці макету потрібно дотримуватись тих самих правил, що використовуються в поліграфії (за вимогою, надішлемо на пошту). Якщо макет готуємо ми, просимо надіслати нам технічне завдання, в якому зазначити формат блокноту та прикріпити корпоративну графіку, яку бажаєте використати.

 макет варіанти

3.Матеріали 

  Орієнтуючись на  макет, ми порадимо та затвердимо матеріали з яких виготовимо корпоративний блокнот.Основні матеріали для обкладинки скетчбуку: дерево, крафт картон, латексний картон; підберемо метод нанесення: цифровий, офсетний чи трафаретний методи друку. Можливе використання лазерного гравіювання, об'ємного шовкотрафарету та  вибіркового нанесення лаку. 

 

 

Для замовлень пишіть на пошту  

Долучайтесь до нашої сторінки https://www.facebook.com/droidsketchbook